Koszt zabiegu liftingu twarzyCena zabiegu liftingu twarzy to główny powód dla którego wiele osób rezygnuje z zabiegu chirurgicznego.
Nasza firma ma na celu pomoc każdemu kto ze względu na ograniczony budżet nie mógł sobie pozwolić wcześniej na odmłodzenie skóry twarzy. Wysokie koszty zabiegu odstraszały klientów, a większą część bardziej zmotywowanych zmuszały do zaciągania bardzo drogich kredytów.

Czy zabieg plastyczny musi być na prawde aż taki drogi? Odpowiedź dla nas jest jasna i klarowna- zdecydowanie nie!
Zdecydowaliśmy się znacznie obniżyć koszty zabiegów plastycznych, aby każdy zainteresowany miał możliwość skorygowania i poprawy swojego wyglądu. Nawet jeśli oferowane przez nas ceny zabiegów są relatywnie niższe, to nie odbywa się to kosztem wysokiej jakości zabiegów. Zabiegi wykonywane są wyłącznie przez doświadczony personel w odpowiednio przystosowanych do tego typu operacji placówkach.

Jak wiadomo koszt zabiegu to główny czynnik który wpływa na decyzję potencjalnego pacjenta co do operacji plastycznej.
Cena natomiast uzależniona jest przede wszystkim od wielkości przeprowadzonego zabiegu oraz od miejsc jakie zostały zoperowane.

Jest dla nas rzeczą oczywistą, że w dzisiejszych czasach w których na każdym kroku słyszy się o międzynarodowym kryzysie finansowym liczy się oszczędność. Bardzo często spotykamy się z określeniem naszej firmy jako taniej, ale to nie jest dla nas w żadnym stopniu obraźliwe, a wręcz mobilizujące do dalszego działania.

Prawie każdego dnia otrzymujemy wiele telefonów od osób bardzo mile zaskoczonych oferowaną przez nas niską ceną.


Cena zabiegu liftingu twarzy wynosi


Przed wykonaniem operacji liftingu twarzy pacjent:

A – Nie wpłaca żadnych zadatków.

B- Ma możliwość wizytacji kliniki w której będzie odbywał się zabieg.

C- Jeszcze przed przybyciem na miejsce jest świadomy jaki chirurg będzie wykonywał zabieg plastyczny.